Тури вихідного дня
АВТОБУСНИЙ ТУР «Різдвяний Львів з нотками релаксу», 2 дні

Різдвяний Львів з нотками релаксу
Різдвяний Львів з нотками релаксу
Різдвяний Львів з нотками релаксу
Різдвяний Львів з нотками релаксу
Різдвяний Львів з нотками релаксу
Різдвяний Львів з нотками релаксу
Різдвяний Львів з нотками релаксу
Попередня
Наступна
previous arrownext arrow
Slider
Тривалість: 2 дні/1 ніч
Дати туру: 24.12 - 27.12.2020 | 01.01.2021 - 04.01.2021
м. Львів
Проїзд автобусом
Вартість: 2700 грн/особа
Опис:

Розпочинаємо тур з м. Мукачеве, старовинного міста на березі норовливої річки Латориці, оточене відрогами Карпатських гір, вважається найздоровішим та найкрасивішим в регіоні. При чому, у всіх аспектах. Тут надзвичайно сприятливий клімат та чисте, солодке повітря. Поліетнічність та поліконфесійність населення створюють відкриту та гостинну атмосферу для туристів. Екскурсія по замку «Паланок» — унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів. Замок розташований на горі вулканічного походження висотою 68 м і займає площу 13 930 кв.м. Точної дати заснування замку немає, але в документах, які датуються XI століттям, він уже згадується.

І  найулюбленіша частина туру – SPA процедури в термальних басейнах «Жайворонок» в місті Берегово. Термальні басейни оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі в усій Україні своїми лікувальними властивостями. Весь секрет у тому, що вода, якою вони наповнюються, йде прямо зі свердловини глибиною 1150 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. Тому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу, якою володіє вода з джерела.

Наступного дня відвідаємо місто Лева, відоме своєю запашною кавою та яскравими новорічними ярмарками. Саме час поринути в новорічну атмосферу старого міста. Нас чекає оглядова екскурсія стародавніми вуличками Львова, цікаві легенди та історії цього загадкового міста. Під час туру Ви зможете спробувати найпопулярніші у Львові сорти кави та насолодитися традиційним львівським сирником. Екскурсія проводиться центральною частиною міста і його старими кафе, в одному з яких кожен бажаючий зможе поворожити на кавовій гущі і зазирнути в майбутнє.
Після екскурсії ви зможете насолодитися вільним часом на різдвяній ярмарці!

  Програма туру:

  Що потрібно мати з собою під час екскурсії?
  Поділитись:
  Ви – представник турагентства?
  Пропозиція партнерства
  Вже 50 турагентств співпрацюють з нами, спробуйте і ви!
  Зробіть перший крок до cпівпраці з ТО "Фламінго".
  Станьте партнером вже зараз!