Тури вихідного дня
МІСТИКА ДРЕВНЬОГО ЛЬВОВА І ПРИВИДИ ЗАМКІВ, 2 дні

містика древнього Львова
містика древнього Львова
містика древнього Львова
містика древнього Львова
містика древнього Львова
містика древнього Львова
містика древнього Львова
містика древнього Львова
Попередня
Наступна
previous arrownext arrow
Slider
Тривалість: 2 дні / 1 ніч
Дати туру: 06.03.2021 – 09.03.2021
Львів
Проїзд автобусом
Вартість:2250 грн/особа
Опис:

Львів настільки багатий своїми оповідками, що гостям міста здається, що кожен закуток королівського міста має свою легенду, а то й не одну. Львівські історії ще й дуже різноманітні за жанром – романтичні, історичні, побутові. А ще й МІСТИЧНІ!!!.

Золочівський замок

Для скептиків:

Золочівський замок – перлина Львівської області. Мало хто впізнає рожевий фасад Китайського палацу, ніби з казки про принцесу. За свою історію замок встиг побувати фортецею, королівською резиденцією, панською садибою, тюрмою і навчальним закладом. Зараз Золочівський замок – це музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї.

Для містиків:

Привид з’явився на території замку випадково, з загадковим каменем, привезеним із лісу разом з деревиною. На перший погляд – звичайний камінь. Але, якщо придивитися, можна розгледіти на ньому зображення тернового вінка і вирізані загадкові написи невідомою мовою, що датуються приблизно XIV-XV століттям.

Після появи каменю, поруч із замком час від часу почав з’являтися Чорний Лицар. Він нікого не лякав і не переслідував, просто мирно проїжджав повз переляканого постояльця. Чий це образ, ніхто не знає. Кажуть, один із молодих сільських хлопців, який був шалено закоханий в господиню замку. За іншою версією – це захисник каменю. І оберігає він насправді святий Грааль, замурований усередині.

Підгорецький замок

Для скептиків:

Відвідування замку обов’язково всім любителям фільму «Д’Артаньян і три мушкетери». Саме Підгорецький замок зіграв роль міської ратуші, куди бравий Д’Артаньян доставив алмазні підвіски королеви.

Замок був побудований у XVII столітті у французькому стилі і визнавався одним з найкрасивіших палаців Східної Європи. У радянський період інтер’єр замку спочатку розікрали, а пізніше в будівлі розмістили санаторій для хворих на туберкульоз. Зараз усередині замку ведуться реставраційні роботи.

Для містиків:

Кажуть, привид оселився в замку ще в кінці XVIII ст., коли він ще сяяв своєю красою.

Власник замку Вацлав Ржевуський убив свою дружину Марію в нападі ревнощів. Поховати її з виконанням усіх ритуалів він не міг, тому ніхто досі не знає, що з нею сталося. Розповідають різне: тіло було замуроване в стіну замку, заховане в підвалі під сходами або спалене в печі.

Жителі замку, а пізніше і пацієнти туберкульозного диспансеру, скаржилися на прозору даму без душі, яка щоночі бродила по кімнатах і залах в пишній білій сукні, гасила свічки, відкривала і закривала двері.

Хто знає, можливо, якщо лишитися у замку на ніч, з Марією можна познайомитись і зараз

Олеський замок

Для скептиків:

Замок збудували не пізніше XIV століття, що робить його найстарішим у Львівській області. Дуже атмосферне місце, з яким пов’язане життя відомого польського короля Яна III Собеського.

В експозиції музею вражає колекція об’ємної дерев’яної скульптури XIV-XIX століть – найбільша в Європі. Там представлені роботи Пінзеля, Гуттерів, Кутенрайтера, Марквата і Фесінгера.

Замок оточує старий сад. Обов’язково пройдіться його стежками, це дозволить обійти замок з усіх боків і знайти скульптуру усміхненого лева. Навпроти замку стоїть Монастир капуцинів, правда, вхід на його територію закритий, зараз у його будівлі розташовується фондосховище музею.

Для містиків:

За замок довгий час боролися поляки і литовці. У той час він розташовувався на кордоні цих двох держав. Після пожежі в середині минулого століття замок був повністю зруйнований.

Охоронці розповідають, що з настанням сутінків у замку завжди відбувається щось дивне: то чуються звуки, то з’являються напівпрозорі силуети, на які реагують навіть сторожові собаки. Тут є і власний привид. За найбільш поширеною версією, це душа Адама Жолкевського. Історія його така.

Він був закоханий у Мар’яну Данилович, дочку одного з власників замку. Але отримав відмову і покінчив життя самогубством, встромивши собі ніж у серце. Його не поховали на кладовищі, а скинули в болото біля замку, як роблять із самогубцями. Душа так і не змогла знайти спокій і тепер бродить по замку, зітхаючи і лякаючи охоронців. Деякі кажуть, що дівчина також наклала на себе руки, тож у замку насправді живуть два привиди.

За іншою версією, це дух Яна Каспера, або ченця Кістки, як його називають місцеві. У день Святого Антонія він стрибнув у колодязь, чим налякав до напівсмерті тисячу прочан, які прийшли до монастиря. Чернець був душевнохворим, а душа його так і не знайшла спокою на тому світі.

 

Пропонуємо Вам у цьому турі розкрити містичні загадки стародавнього Львова та познайомитись з привидами та примарами замків Львівщини. Хто знає, можливо дух Яна Каспера чекає саме на тебе…

  Програма туру:

  Що потрібно мати з собою під час екскурсії?
  Поділитись:
  Ви – представник турагентства?
  Пропозиція партнерства
  Вже 50 турагентств співпрацюють з нами, спробуйте і ви!
  Зробіть перший крок до cпівпраці з ТО "Фламінго".
  Станьте партнером вже зараз!