Тури вихідного дня
«УПЕРТИЙ ГУЦУЛ». СХОДЖЕННЯ НА ГОВЕРЛУ!

Попередня
Наступна
previous arrownext arrow
Slider
Тривалість: 2 дні/1 ніч
Дати туру: 21.08.-24.08.2020
м.Яремче с.Микуличин Буковель
Проїзд автобусом
Вартість: від 2650 грн/особа
Опис:

Яремче – найвідоміший курорт в Карпатах, і один із найстаріших. Перша згадка про Яремче датується 1787 р. Яремче знаходиться на річці Прут на висоті 585 м над рівнем моря поруч з надзвичайно мальовничим водоспадом Пробій. Саме він почав приваблювати сюди туристів ще у далекому ХІХ ст., і продовжує приваблювати і сьогодні – разом із чистим карпатським повітрям. Окрім водоспаду на Вас тут чекає знаменитий ярмарок сувенірів. Гуцули здавна відомі як вправні майстри різьби, обробки шкіри, ювелірної справи, вишивки, продаються тут також надзвичайно теплі гуцульські ліжники та багато інших речей. Можна щось придбати, чи просто помилуватися цією виставкою народного мистецтва.

Говерла – не тільки найвища гірська точка України, це своєрідна Мекка для сотень туристів з усіх куточків країни, це можливість для кожного покорити свій маленький Еверест. Щогодини, щодня на цю гору підіймаються десятки туристів, тож приєднуємось до веселої компанії. До речі, перший раз підйом на Говерлу здійснили в 1880 році.
Чи важко підійматись на Говерлу? Похід на Говерлу триває в середньому 3 -3,5 години. Стільки ж само триває спуск. Маршрут вважається середнім за тяжкістю. Але, як показує практика, підйом на Говерлу здійснюють люди без серйозної фізичної підготовки, підлітки і навіть пенсіонери. Тому боятись вам нічого, вдягаємо зручне взуття, хапаємо дощовики і вперед! Загубитись тут також неможливо, адже всі маршрути в Карпатах помарковані. Однак величезне прохання не губитись і не відставати, заради збереження душевного здоров’я нашого провідника, який потрібен нам і на наступні подорожі.
З вершечку Говерли відкривається захоплюючий вид на Чорногірський хребет і гору Петрос. Повірте, це видовище варте всіх витрачених вами зусиль. Ви одразу забудете про втому, адже тут просто перехоплює подих… У вас буде достатньо часу для фотосесій: «Сфотографуй мене ось тут, будь ласка», «І біля отого каменю», «І на фоні оцієї гори» та інших мистецьких композицій, після чого ми повільно спускаємось вниз.

  Програма туру

  У вартість входить:
  Проїзд комфортним автобусом туристичного класу
  Супроводження нашим гідом
  Проживання в готелі
  Прохолодні напої в дорозі
  Страхування
  Поділитись:

  Можливо цікавить пляжний відпочинок?

  До того ж, ви можете обрати місце, де вас проконсультують по всім турам на 2020 рік
  Офіс в м. Черкаси, вул. Небесної Сотні, 28 (колишня Леніна), ТЦ «Аладдін»
  Офіс в м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи 62/2
  Офіс в м. Сміла, вул. Соборна (колишня Свердлова), 91б/4, центр, зліва від маг. «Школярик»
  Якщо ви проживаєте в іншому місті, ви можете звернутись за допомогою у виборі туру до наших партнерів
  Ви – представник турагентства?
  Пропозиція партнерства
  Вже 50 турагентств співпрацюють з нами, спробуйте і ви!
  Зробіть перший крок до cпівпраці з ТО "Фламінго".
  Станьте партнером вже зараз!