Тури вихідного дня
«Упертий гуцул»Сходження на Говерлу!
3 дні, 2 ночі

Попередня
Наступна
previous arrownext arrow
Slider
Тривалість: 3 дні/2 ночі
Дати туру: 29.04. - 03.05.22
м.Яремче с.Микуличин Буковель
Проїзд автобусом
Вартість з Черкас: 3500 грн/дорослий; 3000 грн/дитячий
Вартість з Кропивницького: 3800 грн/дорослий; 3300 грн/дитячий
Для участі в турі необхідно мати сертифікат про вакцинацію від COVID-19 або негативний результат тесту

Вартість для організованих груп, грн/особа

Група 7 осіб
з Черкас
3000 ₴
з Кропивницького
3300 ₴
Група 19 осіб
з Черкас
2800 ₴
з Кропивницького
3100 ₴
Група 39 осіб
з Черкас
2500 ₴
з Кропивницького
2800 ₴
Опис:

Найчистіше повітря, заповідні зони, незаймана природа, унікальна флора та фауна, види, від яких захоплює подих – це про Карпати.

Тут кожна хатинка як історична пам’ятка, кожна страва – витвір кулінарного мистецтва, а природа, здається всю свою красу віддала саме  цьому місцю.

Туристична компанія Flamingo запрошує вас в наш тур «Упертий гуцул» по незабутніх місцях Західної України –  м. Яремче + Буковель + сходження на найвищу точку України – Говерлу.

За час туру ви встигнете:

–  відвідати знаменитий ярмарок сувенірів в м. Яремче. Відомо, що Гуцули вправні майстри різьби, обробки шкіри, ювелірної справи, вишиванки та іншого. Гуцульські ліжники, шкарпеточки чи купа інших етнічних речей – як на нас, це справді неймовірні подарунки для себе, рідних та друзів.

А розташований цей ярмарок на річці Прут, на висоті 585 м над рівнем моря, поряд з мальовничим водоспадом Пробій та скелями Довбуша. Це буде найколоритніший шопінг у вашому житті!

– побувати на курорті Буковель. Ви точно знайдете тут для себе розваги, смачно та ситно поїсте, вдосталь нафотографуєтеся і отримаєте заряд позитиву більший, ніж самі Карпатські гори!

– всю цю палітру емоцій ми доповнимо сходженням на найвищу точку України — гору Говерла, висота якої сягає 2061 м над рівнем моря.

Краєвиди, що відкриваються з вершини гори люди не забувають більш ніколи. Серце там на мить перестає битися, а подих завмирає. Сходження на цю вершину – не просто туристичний маршрут. Це перемога над собою, випробування, після якого, здається, можеш все. Це місце сили, віри та незламності.

  Програма туру:

  Що потрібно мати з собою під час екскурсії?

  Поділитись:
  Ви – представник турагентства?
  Пропозиція партнерства
  Вже 50 турагентств співпрацюють з нами, спробуйте і ви!