Тури вихідного дня
«ПАЛОМНИК». Освячення
паски в Мотронинському монастирі

лижний комплекс
лижний комплекс
лижний комплекс
лижний комплекс
Попередня
Наступна
previous arrownext arrow
Slider
Тривалість:1 день
Дати туру: 02.05.2021
с. Мельники
Проїзд автобусом
Вартість: 350 грн дорослий | 300 грн дитячий
Опис:

Свято-Троїцький Мотронинський монастир цікавий тим, що його історія оповита легендами. Місцезнаходження належить до території найдавніших поселень скіфів, а історія реконструкцій дійсно багата. Тут побував Тарас Шевченко та написав картину аквареллю, яка зображала цю святиню.

Зараз монастир обирають як місце для паломництва й туристичних поїздок.

Основна легенда свідчить про те, що монастир заснувала дружина воєводи Мирослава – Мотрона. Справа в тому, що в 1036 році, коли воїн повертався після битви з печенігами, він вирішив перевірити, наскільки добре укріплена фортеця, що йому належала, і вишикував човни в бойовому порядку. Матроні здалося, що це нападає ворог, тому вона наказала їх знищити й тим самим убила свого чоловіка. Коли вона зрозуміла свою помилку – вирішила стати черницею та заснувала монастир, який ми до цього дня називаємо Мотронинським.

Що є правдою, а що легендами подекуди розібратися не просто. Проте кожен хто побував хоч раз на території цього храму відчув величезну силу та духовне збагачення. Тому ми запрошуємо Вас освятити свої кошики в святу ніч в Свято-Троїцькому Мотронинському монастирі.

  Програма туру:

  Що потрібно мати з собою під час екскурсії?

  Поділитись:
  Ви – представник турагентства?
  Пропозиція партнерства
  Вже 50 турагентств співпрацюють з нами, спробуйте і ви!
  Зробіть перший крок до cпівпраці з ТО "Фламінго".
  Станьте партнером вже зараз!